KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15992030
nr 1599 2030
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Signerad, Strömmen. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 33x41 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:37:51
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
800 kr
19 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm